פורסם בעמוד ה-Facebook שלנו: לפני כ-4 שנים הגיע אלי למשרד אדם בשנות ה-50 לחייו, כשהוא נעזר בקביים לצורך בחינת האפשרות להגיש תביעה בגין תאונה אותה עבר. כששאלתי אותו לסיבה בגינה נעזר בקביים, ייאוש גדול עלה על פניו והוא השיב: “עזוב, מדובר בתאונת עבודה עם מנוף שעברתי לפני כמה שנים, אני תקוע עמוק עמוק בבוץ בערעורים נגד הביטוח הלאומי שקבעו לי 19% והם לא מוכנים לתת לי עוד אחוז נכות אחד נוסף בלבד…”
(אני אפתח סוגריים, אדם שנפגע בתאונת עבודה ונקבעו לו 19% נכות זכאי לקבל פיצוי חד פעמי ואילו אדם שנקבעת לו נכות בשיעור של למעלה מ-20%, זכאי לקצבה חודשית – כאשר ההבדלים לרוב מסתכמים לאורך השנים במאות אלפי ש”ח דבר שיכול להסביר את הייאוש של הנפגע).
במקרה של האדון, הוא עמד בפני וועדה רפואית לעררים ובפני ערעור לביה”ד כאשר כולם קבעו פה אחד כי שיעור הנכות שנותרה לו היא 19%, כך שמבחינתו הוא רחוק 1% בלבד ממאות אלפי ש”ח שהיו מאוד נחוצים במצבו‍⚖️‍⚖️. במועד הפגישה ולאחר שכל משאביו נגרמו, היה בעיצומו של ערעור לבית הדין הארצי באמצעות עו”ד שאינו מעורה בתחום, אך ייצג אותו “פרו בונו”, ללא עלות בניסיון לקבל את האחוז המיוחל. בנקודה הזו הסברתי לאדון שאני חושב שהם עושים טעות גדולה וכי המשאבים והאנרגיות (שגרמו לו לתסכול וייאוש רב) מופנים למקום הלא נכון – ביטוח לאומי. הסברתי כי האירוע כפי שהוא מתאר אותו, במעורבות מנוף המותקן על גבי משאית – מקנה לו פיצוי גם מחברת הביטוח של המשאית ובמילים אחרות – המלצתי על חישוב מסלול מחדש ↔️⬅️⬆️↗️↘️. מה היתה תשובתו? “בדקתי את זה בעבר, אמרו לי שאין קייס”. בסוף השיחה הנעימה, הפקיד בידי המשרד לייצגו בתאונה אחרת בה נפגע שלשמה הגיע והמשיך לדרכו.
כעבור כשנה ממועד הפגישה, שב אלי למשרד ושיתף אותי בכך שפנה והתייעץ עם הסובבים אותו על מה שהסברתי לו, ביניהם רב בית הכנסת וכי החליט שיאפשר לי לנסות ולבחון את המסלול המשפטי עליו המלצתי, אולי משם תבוא הישועה.
היום אני יכול לספר לכם, כי בחלוף מס’ שנים במהלכם ניהלנו תביעה בבית משפט ולאחר שהוכחנו כי האירוע בו נפגע ע”י מנוף של משאית עונה להגדרה של “תאונת דרכים” לפי החוק – קיבל האדון פיצוי מחברת הביטוח של המשאית בסך של כ- 450,000 ש”ח.
מעבר לסיפוק הגדול בתוצאה של ההליך, היה לי את העונג לראות אדם מיואש, עייף מבירוקרטיה – הופך לאדם מאושר שהצליח לקבל את הפיצוי המגיע לו. והכל?! בגלל שינוי באסטרטגיה המשפטית ע”י מי שמעורה בייצוג נפגעי תאונות בתביעות פיצויים.


נפגעת בתאונת במעורבות משאית? צור קשר לתיאום פגישה ולבירור זכויותיך! 03-5230007 או לחץ כאן


פגיעה בנפילה באוטובוס – פיצויים בסך 58,000 ש”ח בתוספת הוצאות משפט שולמו לאישה אשר נפלה במהלך נסיעה באוטובוס ציבורי ונגרמו לה שברים במרפק – לאחר נפילתה המשיך נהג האוטובוס בדרכו ולא ייחס חשיבות למקרה. בפגישה עם הלקוחה התברר כי לא הניחה שמדובר בתאונת-דרכים מאחר ו”לא היתה התנגשות בין שני כלי-רכב”.

פגיעה בתאונת אופניים – פיצויים בסך 105,000 ש”ח שולמו בהסדר פשרה לרוכבת אופניים אשר חצתה את מעבר החצייה באור אדום וסבלה משברים בקרסול כתוצאה מפגיעת רכב חולף. הנפגעת פנתה למשרדנו לצורך טיפול בתביעה מכוח פוליסת תאונות אישיות ורק אז התברר לה כי זכאית לפיצויים גם מחברת הביטוח המבטחת את הרכב הפוגע וזאת למרות שחצתה את מעבר החצייה באור אדום.

למשרדנו ניסיון רב בייצוג נפגעי תאונות-דרכים, תוך ליווי הנפגע לאורך התהליך כולו עד למיצוי מלוא זכויותיו וקבלת פיצוי מקסימלי!  צור/צרי קשר בטלפון: 03-5230007 או מלא פרטיך ואנו נשוב אליך:

  מלא/י פרטייך ונציג המשרד ישוב אליך בהקדם האפשרי

  שם

  מספר טלפון

  במהלך השנים עסק משרדנו בייצוג נפגעי תאונות-דרכים בתביעות רבות כנגד כלל חברות הביטוח והגופים השונים (תביעה נגד AIG, תביעה נגד הכשרה, תביעה נגד הכשרת היישוב, תביעה נגד הראל, תביעה נגד ביטוח ישיר, תביעה נגד תשעה מיליון, תביעה נגד איי די איי, תביעה נגד איילון, תביעה נגד כלל, תביעה נגד “קרנית”, תביעה נגד “הפול”, תביעה נגד שומרה, תביעה נגד מנורה, תביעה נגד אגד, תביעה נגד דן, תביעה נגד רכבת-ישראל) בתיקים שונים, לרבות בתביעות פיצויים נגד הפול בתאונת אופנוע,, בתביעות פיצויים נגד הפול בתאונת קטנוע\ בתביעות שליח נגד הפול  של רוכבי קטנוע נגד הפול, בתביעות פיצויים של הולכי-רגל שנפגעו בתאונות-דרכים, בתביעות פיצויים בתאונת “פגע וברח” כנגד “קרנית”, בתביעות פיצויים של רוכבי אופניים בתאונת “פגע וברח”, בתביעות פיצויים של נוסעים שנפגעו בתאונת-דרכים, בתביעות פיצויים של נהגים שנפגעו בתאונות-דרכים, בתביעות של נוסעים באוטובוס שנפגעו בתאונת-דרכים, בתביעות נפילה באוטובוס, בתביעות תאונה במונית ועוד

  הדפים הנצפים ביותר

  המשרד מעניק שירותי עו”ד לתאונות-דרכים, עורך-דין לתאונות אופנוע, עו”ד לנזיקין, עו”ד לפיצויים, עו”ד לתאונת עבודה, עו”ד לנזקי-גוף, עו”ד לתביעות פיצויים. במהלך השנים עסק משרדנו בייצוג נפגעי תאונות-דרכים בתביעות רבות כנגד כלל חברות הביטוח והגופים השונים (עורך דין לנזיקין לתביעה נגד AIG, תביעה נגד הכשרה, תביעה נגד הכשרת היישוב, תביעה נגד הראל, תביעה נגד ביטוח ישיר, תביעה נגד תשעה מיליון, תביעה נגד איי די איי, תביעה נגד איילון, תביעה נגד כלל, תביעה נגד “קרנית”, תביעה נגד “הפול”, תביעה נגד שומרה, תביעה נגד מנורה, תביעה נגד אגד, תביעה נגד דן, תביעה נגד רכבת-ישראל’ , תביעה נגד חברת אוטובוסים פרטית) בתיקים שונים, לרבות בתביעות פיצויים נגד הפול בתאונת אופנוע, בתביעות פיצויים נגד הפול בתאונת קטנוע\ בתביעות שליח נגד הפול  של רוכבי קטנוע נגד הפול, בתביעות פיצויים של הולכי-רגל שנפגעו בתאונות-דרכים, בתביעות פיצויים בתאונת “פגע וברח” כנגד “קרנית”, בתביעות פיצויים של רוכבי אופניים בתאונת “פגע וברח”, בתביעות פיצויים של נוסעים שנפגעו בתאונת-דרכים, בתביעות פיצויים של נהגים שנפגעו בתאונות-דרכים, בתביעות של נוסעים באוטובוס שנפגעו בתאונת-דרכים, בתביעות נפילה באוטובוס, בתביעות תאונה במונית ועוד.

  איזה שירות את/ה מחפש/ת?

  עורך דין תאונות

  עורך דין תאונות דרכים

  עורך דין תביעה קרנית

  עו”ד תאונות ספורט

  עורך דין לנזקי גוף

  עו”ד לתאונות דרכים

  עו”ד תאונת אופנוע