נפגעת? לבירור זכויותיך ולתיאום פגישת ייעוץ ללא התחייבות הזן פרטיך ואנו ניצור עמך קשר בהקדם


  סמן/י להתקשרות מיידית

   נפגעת? לבירור זכויותיך ולתיאום פגישת ייעוץ ללא התחייבות הזן פרטיך ואנו ניצור עמך קשר בהקדם

   נפילה במסעדה | נפילה/ החלקה בגן אירועים

   בילוי במקום ציבורי או בית-עסק, כדוגמת מסעדה, גן אירועים ומועדוני לילה הדורשים תחזוקה שוטפת עלול להביא לפציעת האורחים במקום כתוצאה ממחדלים שונים, לרבות, אחזקה לקוייה, מפגע בטיחותי וחוסר ניקיון הרצפה משאריות מזון / לכלוך.

   פציעה במקום ציבורי או בבית עסק יכולה לזכות את הנפגע בפיצוי בגין הנזקים שנגרמו לו. חשוב להדגיש כי לא כל פגיעה במקום ציבורי מהווה עילה לתביעה ולא לכל נזק קיימים אחראים, אלא יש לבחון את הנסיבות ואת הגורם אשר הוביל לפגיעה.

   לאחר פגיעה של אדם וככל שהפגיעה הסבה נזק גדול יותר כך הנפגע אינו מסוגל לבחון את מקום התאונה ולהבין מה הוביל לפגיעתו. לכן, לאחר הענקת טיפול רפואי לנפגע יש לדאוג לתעד את האירוע, לרבות: צילום מקום הפגיעה ורישום פרטי העדים לאירוע. כמו כן, יש לוודא כי האירוע דווח לגורמים האחראים.

   לאחר תאונה במקום ציבורי או בבית-עסק רצוי מאוד להתייעץ עם עו”ד העוסק בתחום נזקי-הגוף על-מנת לבחון את פרטי התאונה והזכויות המגיעות לנפגע.

   לקריאה נוספת אודות תאונה במקום ציבורי לחץ כאן


   למשרדנו ניסיון רב בייצוג נפגעים, אנו מלווים את הנפגע לאורך התהליך כולו עד למיצוי מלוא זכויותיו וקבלת פיצוי מקסימלי!  צור/צרי קשר בטלפון: 03-5230007 או לחץ כאן.